PsychoPracownia Integra Monika CałkaII EDYCJA BEZPŁATNEJ GRUPY TERAPEUTYCZNEJ DLA KOBIET ZMAGAJĄCYCH SIĘ Z UZALEŻNIENIEM – PsychopracowniaIntegra

Dla kogo? 

Jeżeli dotknął Cię problem uzależnienia, udało się Ci zatrzymać, przeszłaś przez podstawowy program terapii, na oddziale lub w poradni i utrzymujesz abstynencję, to już bardzo dużo zrobiłaś.

Jeżeli chciałabyś wśród innych kobiet dowiedzieć się więcej o sobie, zrozumieć jaki wpływ ma uzależnienie na relacje z bliskimi, pełnione role społeczne, zrozumieć swoje uczucia i idące za nimi potrzeby, postrzeganie swojej kobiecości, to mamy dla Ciebie propozycję udziału w bezpłatnej, zamkniętej grupie  dla Kobiet, finansowanej przez miasto stołeczne Warszawa.

Gdzie?

W Ambulatoryjnym Zespole Leczenia Uzależnień w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, przy ulicy Sobieskiego 9 w Warszawie. Spotkania rozpoczną się w maju 2021 w formie online. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, to przeniesiemy spotkania do poradni.

Czas trwania grupy:

Grupa rozpocznie się w maju 2021, a zakończy się w grudniu 2022.

Nabór Uczestniczek odbywa się na podstawie przeprowadzonej konsultacji z prowadzącymi grupę.

Zapisy mailowe rozpoczynają się od marca 2021 roku.

Proszę pisać pod adresgabinetagnieszkacalka@gmail.com

O prowadzących:

Agnieszka Całka, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta uzależnień.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa

Psychologicznego.

Małgorzata Opęchowska, psycholog, psychoterapeuta uzależnień w procesie certyfikacji, ukończyła Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia przy Instytucie Psychologii Zdrowia, pracuje w AZLU w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Pracuje pod stałą superwizją.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

After you have typed in some text, hit ENTER to start searching...